۶ کشته و زخمی در حادثه تصادف جاده قلعه شور اصفهان

۶ کشته و زخمی در حادثه تصادف جاده قلعه شور اصفهان

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: بر اثر برخورد دو خودروی سواری در جاده قلعه‌شور ۵ نفر به شدت مصدوم شدند و یک خانم جان خود را از دست داد.

در اصفهان با اشاره به تصادف روز گذشته جاده قلعه شور اصفهان اظهار داشت: برخورد دو خودروی سواری در جاده قلعه‌شور روبه‌روی روستای روران به مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اعلام شد.

وی بیان کرد: پس از اعلام این حادثه ۴ دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شدند که در پی این حادثه متاسفانه ۵ تن مصدوم شدند و یک خانم در دم جان باخت.

وی خاطرنشان کرد: بین مصدومان این حادثه یک نوجوان ۱۷ ساله نیز هست. این مصدومان برای طی کردن روند درمانی خود به بیمارستان‌های الزهرا (س) و کاشانی منتقل شدند.

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان در ادامه گفت: روز گذشته نیز انفجاری در اثر نشست گاز پیش آمد و سبب مصدومیت یک مرد ۳۹ ساله شد. این حادثه به مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان اعلام شد.

وی افزود: این انفجار در خیابان شهدای خواجو اتفاق افتاد و به اتاق فرمان مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گزارش شد.

راستین خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از این گزارش یک دستگاه خودروی آمبولانس به محل حادثه اعزام شد و یک مرد ۳۹ ساله که تنها مصدوم این حادثه بود برای طی کردن روند درمانی خود به بیمارستان امام موسی کاظم منتقل شد.